Tip na vianočný darček? Operácia očí s mimoriadnou zľavou vo výške 1 000 €

11.12.2020
Tip na vianočný darček? Operácia očí s mimoriadnou zľavou vo výške 1 000 €

Máte blízkeho, ktorý túži po bezbolestnej operácii očí? Alebo by ste chceli konečne začať žiť plnohodnotný život bez okuliarov práve vy? Vďaka našej vianočnej akcii si dokonalý zrak môžete zabezpečiť s mimoriadnou zľavou vo výške až neuveriteľných 1 000 €. Pre tisíc najrýchlejších záujemcov tak na zľavách rozdáme celkovo 1 000 000 €.

Prečo si dať operovať oči?

Život s okuliarmi je obmedzujúci, ich nosenie je pri niektorých športoch či vybraných činnostiach až nebezpečné. Z nášho bohatého portfólia sme vybrali tri najlepšie operácie súčasnosti, na ktoré si môžete uplatniť zľavu vo výške 1 000 €. Dokážu vás natrvalo zbaviť okuliarov do diaľky, na blízko aj okuliarov na čítanie. Sú bezbolestné, rýchle, s minimálnym rizikom pooperačných komplikácií a s krátkou dobou hojenia.

Všetky tieto najmodernejšie metódy – ReLEx SMILE 3D, Z-Lasik Premium aj FEMTO Z-Prelex využívajú maximálne bezpečný, jemný a presný špičkový femtosekundový laser, vďaka čomu sú vhodné aj pre pacientov, ktorí majú strach z ostrých operačných nástrojov.

Kvalitný zrak bez okuliarov či kontaktných šošoviek je tým najhlavnejším dôvodom, prečo sa rozhodnúť pre operáciu. Z dlhodobého hľadiska má však operácia pozitívny vplyv aj na váš rodinný rozpočet. Vďaka našej kalkulačke si môžete vypočítať, koľko ušetríte, keď si už nikdy viac nebudete musieť kupovať dioptrické okuliare, šošovky či roztoky.

Komu sú určené MILIÓNOVÉ VIANOCE od iClinic?

Naša koncoročná kampaň s názvom „Zažite s iClinic miliónové Vianoce“ je určená pre pacientov trpiacich krátkozrakosťou, ďalekozrakosťou, astigmatizmom či presbyopiou. Podmienkou je zaslať nezáväzný kontaktný formulár s heslom MILIÓNOVÉ VIANOCE. Zľavu vo výške skvelých 1 000 € získa prvých 1 000 záujemcov. Samotnú operáciu je možné následne absolvovať až do konca júna 2021.

Vďaka mimoriadnej miliónovej akcii je možné získať bezbolestnú laserovú operáciu očí niektorou z troch vybraných metód za bezkonkurenčnú cenu:

  • ReLEx SMILE 3D  (korekciakrátkozrakosti a astigmatizmu) iba za 650 €/oko
  • Z-Lasik Premium (korekcia krátkozrakosti, ďalekozrakosti a astigmatizmu) iba za 550 €/oko
  • FEMTO Z-Prelex (odstránenie presbyopie, šedého zákalu, krátkozrakosti, ďalekozrakosti) iba za 995 €/oko pre ľudí nad 40 rokov, voperovanie trifokálnej šošovky

Všetky uvedené ceny sú konečné vrátane predoperačných a pooperačných vyšetrení, doživotnej záruky a antigénového testu na koronavírus (platí do vyčerpania zásob). O vhodnosti operácie rozhoduje očný lekár po komplexnej očnej prehliadke.

Ideálny darček pre seba aj pre blízkych

Darovať sebe alebo svojim blízkym darček, ktorý na rozdiel od iných darčekov neuvidíte, ale vďaka ktorému konečne výborne uvidíte všetko okolo, je niečo výnimočné. Perfektný zrak budete totiž nosiť vy či ten, ktorému ho darujete, po celý svoj život. Každý deň a celý deň. Zabezpečte si ho práve teraz za cenu, ktorá nemá konkurenciu.

Kompletné podmienky pre získanie zľavy na operáciu očí vo výške 1 000 € nájdete na stránke iclinic.sk/zazite-milionove-vianoce.