Operácia očí najmodernejšími metódami je výhodnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka 1 000 000 € od iClinic

22.07.2020Operácia očí najmodernejšími metódami je výhodnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka 1 000 000 € od iClinic

Akcia, akú si Slovensko v súvislosti s operáciami očí nepamätá - až tisíc záujemcov o jednu z troch vybraných operačných metód môže získať zľavu v hodnote 1 000 €. Očná klinika iClinic v rámci tejto akcie rozdá pacientom, ktorí trpia krátkozrakosťou, ďalekozrakosťou, astigmatizmom či presbyopiou, spolu neuveriteľných milión eur !

Ak si hovoríte, že v tom bude určite nejaký háčik, tak sa mýlite. Získať zľavu vo výške 1 000 € je úplne jednoduché. Stačí splniť len týchto pár podmienok:

  1. Nesmiete dlho váhať, kupón získa len prvých 1 000 záujemcov o operáciu, najneskôr však do 20. 9. 2020.
  2. Musíte vyplniť a odoslať kontaktný formulár, pričom do políčka „Text správy“ je potrebné napísať heslo „MILIÓNOVÝ ZRAK“.
  3. Musíte byť vhodným pacientom na absolvovanie laserovej operácie očí jednou z troch nižšie uvedených metód, na ktoré je možné zľavu uplatniť – o tom, či je možné váš zrakový problém riešiť niektorou z daných metód rozhodne lekár po komplexnom vyšetrení. Ten zároveň odporučí aj najvhodnejšiu metódu pre vás.

Koľko vás teda vyjde operácia očí?

Hneď na úvod je potrebné povedať, že všetky tri metódy, na ktoré očná klinika iClinic rozdeľuje 1 000 000 € patria medzi absolútnu špičku v súčasnej mikrochirurgii oka. Uvedené ceny po odpočítaní 1 000 eurovej zľavy sú konečné, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. V cenách je zahrnuté aj komplexné predoperačné vyšetrenie a pooperačné kontroly.

Spoľahlivosť metód dokazuje doživotná záruka, ktorú k operácii získate automaticky. Cena sa vypočítava z cenníkových cien iClinic platných v čase akcie. Zľava platí iba pre tých pacientov, ktorí v čase spustenia tejto akcie už nemali dohodnutý termín operácie. Zľavu nie je možné kombinovať s inými zľavami či akciami.

ReLEx SMILE 3D sa vyznačuje najstabilnejšími výsledkami zo všetkých laserových operácií. Dokáže odstrániť vysokú krátkozrakosť až do -10 dioptrií a astigmatizmus do 5 cylindrov. Zákrok prebieha v lokálnej anestézii, je bezbolestný a nakoľko sa jedná o hĺbkovú operáciu bez potreby rezu na oku, rýchla je aj rekonvalescencia.

Cena zákroku: 650 €/oko po uplatnení 1 000 € zľavy

Z-Lasik Premium je aktuálne najjemnejšou, najrýchlejšou a najpresnejšou femtolasikovou operáciou. Dokáže korigovať krátkozrakosť, astigmatizmus aj ďalekozrakosť. Najvýraznejším rozdielom v porovnaní s ReLEx SMILE 3D je, že okrem femtosekundového lasera je pri zákroku využívaný aj excimerový laser. Zákrok je bezbolestný a trvá približne 30 minút.

Cena zákroku: 550 €/oko po uplatnení 1 000 € zľavy

FEMTO Z-Prelex je metóda, ktorej podstatou je výmena pôvodnej očnej šošovky za novú, trikfokálnu, ktorá umožňuje bezproblémové videnie do všetkých vzdialeností (diaľka, stred aj blízko). Uplatňuje sa väčšinou u pacientov po štyridsiatke, trpiacich presbyopiou. Výhodou operácie je tiež prevencia pred vznikom šedého zákalu.

Cena zákroku: 995 €/oko po uplatnení 1 000 € zľavy

Ako získať zľavu 1 000 €?

Laserovú operáciu očí si objednáte cez kontaktný formulár. Ten je potrebné vyplniť a odoslať.

Presné podmienky pre získanie zľavy vo výške 1 000 € nájdete na www.iclinic.sk.